BIZTONSÁG, TISZTESSÉG, EMPÁTIA

thumb2009. november 28.-án 0800-tól AMATŐR PING-PONG BAJNOKSÁGOT SZERVEZÜNK.
Verseny helye: Körösszegapáti Kossuth utca Általános Iskola tornacsarnoka. Nevezési díj:500 Ft (egyéni, páros)További részletek a Tájékoztatóban!
Érdeklődni a 03-33-8870, 8876 vagy a 06-30-417-9361, vagy a 06-20-3-555-014 számon.

[ad#RKDSZ Medium 300x250]

Tájékoztató a 2009. november 28.-án 0800-tól megtartandó Amatőr ping-pong bajnokságról.

Verseny helye, és ideje: Körösszegapáti Kossuth utca Általános Iskola tornacsarnoka
2009. november 28. 0800-tól 1200-ig.

Résztvevők: Az IRM, és társszerveinek dolgozói, és közeli hozzátartozói.
Nevezés: Telefonon a 03-33-8870, vagy 8876-os IRM számon, 06-30-417-9361, vagy 06-20-3-555-014 számon, személyesen Bihar Bevetési Osztálynál, és a verseny napján a helyszínen
Nevezési kategóriák: egyéni, páros
Nevezési díj: 500 Ft kategóriánként

Díjazás:

1. Első díj: „Arany Turul” Vándor Serleg, amit a nyertes 1 évig birtokol. 3000 Ft értékű vásárlási utalvány
  2. Második díj: 2000 Ft értékű vásárlási utalvány
  3. Harmadik díj:1000 Ft értékű vásárlási utalvány; RKDSZ póló

Felszerelés: saját ütő, sport ruházat. A labdát, és az asztalt a Rendezőség biztosítja.

Verseny rendje: A játék szabályai a Magyar Asztalitenisz Szövetség által kiadott szabályzatban foglaltak szerint. Az alapvető szabályok a verseny megnyitóján ismertetve lesznek. A mérkőzések előtt minden játékos 10 percen át bemelegíthet. A versenyzők két nyert 21 pontos játszmáig, körmérkőzést játszanak. A győztes a nyert mérkőzésért 1 pontot kap. A mérkőzéseket és az eredményeket a Rendezőség által kiállított nevezési lapon rögzítik. Az a győztes, aki a körmérkőzés során, a legtöbb pontot szerzi. Egyenlő pontok esetén újabb mérkőzés lejátszására kerül sor.